Zdejmowanie miary

Jak zdjąć miarę na suknię ślubną
Jak zdjąć miarę na suknię ślubną

Nasze artystyczne suknie ślubne szyte są na miarę zgodnie z indywidualnym zamówieniem klientek. Zdejmowanie miary na suknię ślubną jest niezwykle istotne i ważne, aby było przeprowadzone jak najbardziej rzetelnie, gdyż to od nich zależy dopasowanie sukni oraz jej ostateczny wygląd na klientce.

Aby zdjąć miarę na suknię ślubną, możemy podjechać do Państwa na przymiarkę w odległości do 200 km od Łodzi, a także do Warszawy i województwa mazowieckiego. Zapraszamy również do naszej siedziby w Wysieradzu obok Łodzi, gdzie zdejmiemy miarę na miejscu.

Nasza pracownia daje także możliwość przesłania dokładnych wymiarów pokazanych na obrazku obok. Ważne, aby miary były zdjęte bardzo dokładnie. Warto poświęcić na to trochę więcej czasu i zdjąć miarę nawet dwukrotnie, sprawdzając, czy wymiary są prawidłowe.

Nasze ręcznie malowane suknie ślubne powstają od 4 do 6 tygodni w zależności od skomplikowania projektu. Czas szycia sukni ślubnej liczy się od momentu przesłania nam lub pobrania miary na suknię ślubną.

W razie pytań odnośnie do zdejmowania miary na suknię ślubną prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.