Suknie ślubne artystyczne – must have sezonu 2018

O tym, że moda jest zmienna doskonale wiedzą niemalże wszyscy. Naturalnie powyższe twierdzenie dotyczy również mody ślubnej. Jeszcze do niedawna dla niemalże każdej panny młodej najpiękniejsze suknie ślubne były mocno rozkloszowane, nierzadko wyposażone w tren. Niezwykłą popularnością cieszyły się również koronki. A dziś? Poznajcie najnowsze propozycje sezonu, czyli modne suknie ślubne.

Po pierwsze: oryginalna suknia ślubna

Suknie obowiązujące w sezonie 2018 powinny być przede wszystkim oryginalne. Projektanci nierzadko stawiają więc na dość niekonwencjonalne połączenia kolorystyczne. A jeśli już o kolorach mowa to warto zauważyć, że obecnie odchodzi się od sukien ślubnych, które tworzone są wyłącznie w bieli lub też jej odcieniach, takich jak np. ecru. Czy w takim razie ekskluzywne suknie ślubne powinny być… kolorowe? Nie popadajmy w przesadę. Biel stanowi absolutną podstawę każdego projektu i zarazem niezbędny element ślubnych kreacji. Niemniej jednak powinna ona być „przełamana” również dodatkami w innej kolorystyce. Jakiej konkretnie? Wszystko zależy od upodobać panny młodej. Obecnie na rynku dostępne są projekty wyposażone – przykładowo – w czarne wstążki występujące w charakterze paska. My jednak odradzamy tego rodzaju rozwiązania, gdyż czerń – choć bez wątpienia stylowa – może być po prostu źle postrzegana przez zaproszonych na uroczystość gości.

kadr001

Zamiast czerni proponujemy przede wszystkim suknie ślubne ręcznie malowane. Jakie konkretnie? Najlepiej wyposażone w subtelne, niezwykle kobiece wzory. Suknie ślubne artystyczne znajdziesz, chociażby w salonie primaVena. Czym różnią się one od innych, dostępnych na rynku kreacji? Przede wszystkim wzory umieszczone na sukniach od manufaktury primaVena tworzone są ręcznie przez artystów plastyków. Dzięki temu masz pewność, iż stworzona dla Ciebie kreacja będzie jedna w swoim rodzaju. W tych oryginalnych sukniach ślubnych biel „przełamana” jest subtelnym motywem kwiatowym, kontrastującym z perłową bielą sukni. W ten sposób stylistyka projektowanych w manufakturze primaVena sukni doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, zachowując jednocześnie subtelność i elegancję kreacji ślubnej.