Już mi niosą suknię z welonem…

Zanim jednak przyniosą ją, trzeba wybrać tę jedyną, niepowtarzalną, najpiękniejszą suknie ślubną. To jeden z najtrudniejszych wyborów przed jakim staje przyszła panna młoda. Często wspieramy się radą mamy, babci, przyjaciółki, przemierzamy kilometry chodząc od sklepu do sklepu, jednak wciąż nie ma „tej” idealnej.

Dlatego coraz częściej można spotkać suknie ślubne ręcznie malowane.

Takie artystyczne suknie ślubne na zamówienie to prawdziwa sztuka. Są one unikatowe stworzone na specjalne zamówienie. To ciekawa propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się naprawdę wyjątkowo.

Suknia ślubna na zamówienie
CHABRY 01

Folk, modern czy tradycja?

Dzięki możliwości dopasowania każdego centymetra do gustu i wizji panny młodej, nie ma żadnych ograniczeń w kreacji takiej oryginalnej sukni ślubnej. Miłośniczki folkloru, które chcą zrobić całą oprawę ceremonii w stylu ludowym, mogą zaczerpnąć wzory z tradycyjnych strojów danego regionu, zachowując tym samym szykowny styl kreacji. Spotykane są zarówno akcenty jak i całe, odtworzone suknie.

Inną możliwością są unikatowe suknie ślubne w wersji modernistycznej. Nowoczesne formy, w których eksperymentuje się z długością, fasonem czy doborem materiałów są propozycją dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Ta opcja w zasadzie możliwa jest tylko, gdy robiona jest suknia ślubna za zamówienie.

Kolejną propozycją jest zupełnie tradycyjna forma, której wyjątkowości i charakteru nadaje pomysł i wizja panny młodej. Suknie ślubne artystyczne to wymieszanie tradycji z osobowością kobiety, dla której jest tworzona. Wizję przyszłej żony, ogranicza jedynie jej wyobraźnia. Wprawiona krawcowa poradzi sobie nawet z najoryginalniejszymi propozycjami.

Te ekskluzywne suknie ślubne są propozycją dla wszystkich kobiet pragnących czuć się niepowtarzalnie, podczas tego najważniejszego dnia w życiu. Oczywiście w salonach znajduje się wiele pięknych sukien, ale czy są one w stanie wpisać się w najskrytsze marzenia panny młodej? Według nas, zdecydowanie warto zadbać by każdy szczegół był dokładnie taki jaki sobie wymarzymy, bez miejsca na kompromisy.